صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

درباره بیت سل

بیت سل سامانه ای است بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو که با کادر تخصصی قدرتمند در زمینه های زیر خدمت رسانی می کند :

1. بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو SEO

2. تبلیغات هدفمند کسب و کار در اینترنت ( بهبود رونق اقتصادی در جامعه )

در دنیای اقتصادی امروز برای توسعه و بهبود رونق اقتصادی در جامعه مهمترین و اساسی ترین پیش نیاز ، تبلیغات گسترده و بدون مرز جغرافیایی در هر کسب کار خرد و کلان است . لذا تبلیغات هدفمند اینترنتی به عنوان بهترین روش برای این امر مهم به شمار می آید .

بیت سل به عنوان یک بستر مطمئن و قدرتمند در زمینه تبلیغات کسب و کار در اینترنت ، این امکان را به صورت کاملاً رایگان به کلیه افراد در اصناف مختلف می دهد که بتوانند از مزایای تبلیغات هدفمند اینترنتی بهره مند شده و کسب و کار خود را رونق بیشتری بدهند .

با تشکر

صاحب امتیاز بیت سل

مهندس امیر کیان

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .