صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

در دنیای امروز تبلیغات بازاری مانند چاپ تراکت ، کارت ویزیت ، پوستر دیواری ، روزنامه و حتی ارسال SMS بسیار کم اثر تر از آن چیزی شده که در ذهن ما می گذرد . با پر رنگ تر شدن نقش اینترنت و موتورهای جستجو به خصوص گوگل ، تبلیغات بازاری رفته رفته جای خود را به تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی می دهند . تبلیغ هدفمند در اینترنت و وب سایت های بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو ، تبلیغات را از حالت محلی خارج کرده و تبلیغات و بازاریابی را مؤثر تر و بسیار کم هزینه تر نموده است . بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) به عنوان حرفه هایی تخصصی و مبتنی بر تجربه ، بازار تجارت جهانی را متحول و رونق اقتصادی را در بازارهای خرد و کلان به ارمغان آورده اند . بیت سل سامانه ای است بهینه سازی شده در موتورهای جستجو برای درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی که با تلاش متخصصان خود این بستر را برای کلیه کسب و کارها فراهم نموده تا به دنیای بازاریابی اینترنتی وارد شده و با حضور خود سهمی در بازار آنلاین داشته باشند .

مقاله ها

بازاریابی موتور جستجو SEM

بهینه سازی موتورهای جستجو SEO

آمار و ارقام مرتبط با موتورهای جستجو 2017

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .