صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

طراحی و ساخت کلیه وب سایت های اینترنتی بهمراه اپ اندروید

فارس
160
۱۳۹۶/۵/۱۱
کامپیوتر - طراحی وب سایت
طراحی و ساخت کلیه وب سایت های اینترنتی و فروشگاهی بهمراه اپ اندروید با حداقل قیمت بهمراه یکسال پشتیبانی رایگان و گارانتی خدمات. از جمله امکانات سایت و اپ شامل موارد زیر می باشد : 1. طراحی قالب اختصاصی و حرفه ای قابل نمایش بر روی کلیه دستگاه ها 2. گروه بندی چند سطحی موضوعات و محصولات 3. نمایش جدیدترین موضوعات و پرفروش ترین محصولات 4. بخشی ویژه جهت اخبار 5. ثبت نظر کاربران جهت هر موضوع و محصول 6. خبرنامه 7. پنل کاربری اعضا با امکانات : 7.1. مکاتبه با مدیر فروشگاه 7.2. پیگیری وضعیت سفارشات 7.3. گزارش خرید و عملکرد در سایت 7.4. ویرایش پروفایل و اطلاعات کاربری 7.5. پرداخت آنلاین وجه 7.6. خبرنامه 7.7. مدیریت سبد خرید و... 8. پنل مدیریت با امکانات : 8.1. مکاتبه با اعضای سایت 8.2. مدیریت سفارشات و درخواست ها 8.3. مدیریت کاربران 8.4. مدیریت مبالغ پرداخت شده 8.5. مدیریت نظرات کاربران 8.6. گروه بندی محصولات و موضوعات 8.7. ثبت ، حذف و ویرایش محصولات و موضوعات 8.8. مدیریت عکس محصولات و موضوعات 8.9. مدیریت خبرنامه 8.10. مدیریت تبلیغات سایت 8.11. مدیریت اخبار و... 9. ثبت نام ، ورود و بازیابی رمز عبور کاربری 10. قوانین فروشگاه و سایت 11. صفحه اختصاصی جهت آموزش و دانلود اپ اندروید 12. آموزش خرید از فروشگاه 13. ارتباط و درباره ما 14. نماد اعتماد و درگاه پرداخت بانکی 15. وب سرویس اختصاصی جهت وب سایت و اپ اندروید و ....
تماس با آگهی :
برنامه نویسان پیکسل
09175666056
ملاصدرا

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .