صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

آموزش تعمیرات چرخ خیاطی

فارس
294
۱۳۹۶/۲/۳۱
آموزش - تدریس خصوصی
دوره آموزشی تعمیرات چرخ خیاطی همراه با اقامت رایگان در شیراز نام دوره بازار محور 3 آنچه در این دوره می آموزید: سرویس و تعمیرات انواع چرخ خیاطی و گلدوزی خانگی راسته دوز و سردوز سه نخ شروع دوره 6 خرداد 96 40%تخفیف
تماس با آگهی :
آرش نصرالهی
09354237916
شیراز ، خیابان لطفعلیخان زند ، سه راه نمازی ، ابتدای خیابان شهید آیت اله دستغیب ، سمت راست ، کوچه دوم ، بعد از زیارتگاه بی بی خدیجه (بی بی دخترون ) به طرف سازمان نوسازی شهرداری ، جنب مسجد تاریخی مشیر ، آموزشگاه تعمیرات چرخ خیاطی شیراز

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .