صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

کارگاه طلاسازی احسانی

کارگاه طلاسازی احسانی
فارس
258
۱۳۹۶/۲/۲۷
صنعت - ریخته گری
آیا دوست دارید ایده های ذهن خود را روی طلا یا نقره به عزیزانتان هدیه دهید؟ در این کارگاه طلاسازی از ایده تا اجرای آنچه که در ذهن دارید به کمک طرح های پیشنهادی طراحان ما به صورت آویز گردن، دستبند، پابند و... با هزینه ی دلخواه شما انجام می شود . حکاکی چهره بر روی طلا و حکاکی نام و تاریخ ازدواج درون حلقه از دیگر خدمات قابل ارائه در این کارگاه می باشد .
تماس با آگهی :
طلاسازی احسانی
07132230383
شیراز ، سه راه احمدی ، بازار زرگرها ، طبقه دوم پاساژ علی اصغر

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .