صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

عایق شفاف نانو روی سنگ نمای ساختمان

تهران
14
۱۳۹۷/۲/۱۰
صنعت - مواد شیمیایی
"عایق شفاف نانو" روی سنگ نمای ساختمان "عایقکاری روی سنگ نما" با عایق بی رنگ و کریستالی نانویی بدون تغییر رنگ نمای ساختمان "عایق آببند" و پوشش محافظ نما با عایق های بی رنگ و شفاف "عایقکاری" و پاشش نانوی بی رنگ روی سطح سنگی نما ،عایق و پوشش بی رنگ روی نمای آجری و سطوح چوبی "عایق های بی رنگ" نانوایزوکاور محصولی با کیفیت بالا و سابقه کار عایقکاری 9ساله در کشور اعزام اکیپ اجرا برای پروژ های بزرگ و کوچک ! "فروش عایق" نانویی بی رنگ و اعطای نمایندگی به استان ها تماس با دفتر مرکزی: 02166903312 02166903313 09128919148
تماس با آگهی :
آقای حمیدی
09128919148

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .