صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

نصب پشتیبانی سیستم حفاظتی امنیتی ارتباطی ال ای دی

نصب پشتیبانی سیستم حفاظتی امنیتی ارتباطی ال ای دی
خوزستان
1
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
صنعت - الکترونیک
ساخت پشتیبانی تابلو ال ای دی نصب پشتیبانی سیستم حفاظتی امنیتی ارتباطی وزارت علوم تحقیقات فناوری دانشگاه فنی حرفه ای دانشگاه فنی حرفه ای پسران شماره یک اهواز رشته کامپیوتر کاردانی وزارت تعاون کار رفاه اجتماعی سازمان اموزش فنی حرفه ای ایران سازمان اموزش فنی حرفه ای استان خوزستان استاندارد مهارت الکترونیک سبزعلی پور 09910783871 - 09336475141
تماس با آگهی :
امیررضا سبزعلی پور
09336475141

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .