صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

دمنوش لاغری نیوشا

تهران
865
۱۳۹۶/۴/۱۵
پزشکی - زیبایی
دمنوش های نیوشا از گیاهان صد در صد طبیعی به عنوان روشی مدرن برای بهره مندی از خواص گیاهان دارویی و احیای روش های طب سنتی قدیم در استفاده از خواص داروهای عطاری و دمنوش های گیاهی است . دمنوش لاغری نیوشا ، دارویی جادویی با فرمولی سری نیست . پک لاغری نیوشا مجموعه ای کاملاً گیاهی از دمنوش های طبیعی است که به شما کمک می کند تنها با مصرف دمنوش های خوش عطر و دلچسب از گیاهان طبیعی به کاهش ورزن قابل توجهی دست یابید . دمنوش های نیوشا : > صد در صد گیاهی > صد در صد ایرانی > دارای تأییدیه از سازمان غذا و دارو برای اطلاعات بیشتر با نماینده رسمی پخش محصولات نیوشا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . آدرس تلگرام : https://t.me/newsha4me
تماس با آگهی :
شرکت پارس نیوشانیک
09170008825

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .