صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

تکان دهنده ، تجهیزات شهربازی و خانه کودک

تکان دهنده ، تجهیزات شهربازی و خانه کودک
تهران
89
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
فروش لوازم - اسباب بازی
شرکت شادان پارس با 40 سال سابقه در زمینه تولید و واردات محصولات شهربازی,خانه کودک و مهد کودک ها پارک ها گیم های بازی را به صورت کاملا تخصصی برای سنین 5تا بزرگسال وارد نموده وبا کمترین قیمت و بهترین کیفت اراِئه میدهد. تنوع بالای محصولات گیمی سبب انتخاب مناسب تر برای فضای و بودجه شما می شود . شرکت شادان پارس تنها شرکتی است که محصولات خودرا گارانتی نموده وخدمات پس از فروش ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. محمودی 09191492117_02166383407
تماس با آگهی :
شرکت شادان پارس
09191492117
جمهوری چکاوک 2 واحد2

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .