صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

واردات و فروش اسکوتر

واردات و فروش اسکوتر
تهران
182
۱۳۹۶/۳/۲۹
فروش لوازم - اسباب بازی
واردات و فروش انواع اسکوتر 6.5 و 8 اینچ در طرح ها و رنگهای مختلف دارای بلوتوث ، شارژر USB ، ریموت کنترل و باتری اصل سامسونگ . دارای یکسال گارانتی واقعی کتبی برای تعویض برد ، باتری و موتور . ظرفیت حمل تا 120 کیلوگرم و حداکثر سرعت 15 کیلومتر در ساعت . پرداخت با شرایط آسان سه ماهه با چک کارمندی یا تضمین معتبر . پخش عمده جهت توزیع کنندگان محترم 09127654732
تماس با آگهی :
محمدرضا اطهری
09127654732
تهران - وردآورد - خیابان امام حسین - پلاک 140

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .