صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

توزیع قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری

توزیع قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری
تهران
241
۱۳۹۶/۳/۲۲
خدمات - تابلو سازی
تابلوطیف با بیش از 8 سال تجربه موفق در توزیع قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری و 3 سال گارانتی معتبر قطعات تابلوطیف نماینده رسمی شرکت هویدو در ایران تابلو طیف نماینده انحصاری فروش باکس و ویدیو پروسسور هویدو در ایران توزیع انواع کنترلرهای ایرانی و هویدو HUIDU , XIXUN , LINSN , C&LIGHT و HDR , EP , QP انواع ماژول تکرنگ و فولکالر پاور CLTS ماژول TSH ماژول 3IN1 فروش کابینت رنتال تابلوطیف نماینده انحصاری توزیع بلوکی اسمارت کره جنوبی در ایران آدرس دفتر مرکزی : تهران - کیلوتر 19 جاده مخصوص کرج - وردآورد - خیابان امام حسین - پلاک 140 تلفن : 02144982181 (5خط) موبایل : 09127654732
تماس با آگهی :
محمدرضا اطهری
02144982181
تهران ، کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج ، وردآورد ، خیابان امام حسین ، پلاک 140

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .