صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

ارسال حواله ارزی وسترن یونیون و مانی گرم

ارسال حواله ارزی وسترن یونیون و مانی گرم
تهران
107
۱۳۹۶/۹/۱۱
خدمات - بازرگانی
واریز آنلاین به حساب وتحویل نقدی رینگیت مالزی واریز آنلاین به حساب یوان در چین فقط حساب شخصی بانک ABC واریز آنلاین به حساب در گرجستان واریز آنلاین به حساب در ترکیه - لیر -دلار - یورو واریز به حساب یک روزه در استرالیا و کانادا واریز به حساب یک روزه در مجارستان تحویل نقدی و واریز به حساب در سلیمانیه - اربیل - کربلا - نجف- بغداد تحویل نقدی و واریز به حساب در هرات - کابل - قندوز - قندهار نقد کردن دلار ویزا و مستر کارت ویژه مسافران خارجی در دفتر تهران ارسال حواله وسترن یونیون و مانی گرم به کلیه کشورها برای مشاهده کارمزد حواله وسترن یونیون و مانی گرم به سایت مراجعه فرمایید www.sarafisafteh.com ارسال حواله دلار - یورو و ... به صورت شخصی و شرکتی از مبدا مالزی و ترکیه به کلیه کشورها نرخ حوالجات از طریق شماره تلگرام 09101451210 خانم کمالی
تماس با آگهی :
فاطمه کمالی
09101451210
میدان انقلاب

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .