صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

سیستم گرمایشی و سرمایشی

سیستم گرمایشی و سرمایشی
قزوین
100
۱۳۹۶/۹/۲۲
خدمات - بازرگانی
ویژگی ها و مشخصات ساخت مشترک ایران و ترکیه طراحی مدرن و زیبا سازگاری بیشتر با پکیج شوفاژ دیواری کاهش تعداد دفعات هوا گیری نسبت به رادیاتور های آلومینیومی دارای دو پانل ودو کانوکتور (مدل 22) ارتفاع با استاندارد ایران آکس 50 پوشش فسفات مخصوص رنگ سفید ((RAL 9016 در دو مرحله متوالی ،لایه زیرین به صورت غوطه وری رنگ ولایه روبی با رنگ پودری وعملیات خشک شدن در کوره در هر دو مرحله جوش کانوکتور ها مستقیما برروی مجراه های آب رادیاتور جهت افزایش بازده حرارتی ساخته شده از ورق فولادی با ضخامت 1.2 میلیمتر نظافت آسان به علت قابلیت برداشتن شبکه بالا وپوشش های جانبی رادیاتور تولید مطابق با استاندارد (EN 442) راندمان ،کیفیت و آسایش بالا دوازده سال گارانتی تعویض ویژگی های شیمیایی – فیزیکی آب در مدار گرمایش ،کاملا با مشخصات تعریف شده در استاندارد UNI 8065 مطابقت دارد
تماس با آگهی :
بازرگانی لوشکانی
09125818327
قزوین ، الوند ، سه راه مدرسه ، جنب بانک ملی، فروشگاه بزرگ لوشکانی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .