صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

خدمات ارزی آنلاین گروه سفته

تهران
142
۱۳۹۶/۷/۱۲
خدمات - مالی و حسابداری
*ارسال حواله ی ارزی سوییفت *ارسال حواله ی ارزی وسترن یونیون و مانی گرم *پرداخت هزینه ی ثبت نام کنفرانس ها ,ژورنال ها ,دانشگاه ها و کالج ها *پرداخت هزینه ی ثبت نام آزمون های آیلتس ,تافل و سایر آزمون های بین المللی *رزرو آنلاین هتل ,پرواز و قطار های خارجی *پرداخت هزینه ی ارزی خرید های خارجی ,اشتراک هاست و دامنه ,اشتراک و خرید نرم افزار *خرید و فروش و پرداخت با ارز های الکترونیک *فروش روزانه ی پی پال ,پرفکت مانی , اسکریل ,و فروش بیت کوین,پی زا و وب مانی *واریز آنلاین یوان به کلیه بانک های چین با کارمزدی کمتر از سایر صرافی ها *واریز و تحویل حضوری رینگیت وبسایت های ما: http://www.safteh.co http://www.safteh.net http://www.sarafisafteh.com آدرس ما: کارگر شمالی - خیابان نصرت -بعد از تقاطع ثابت-پلاک 72- واحد9 تلفن: 66570071 مشاور شما:09101451210
تماس با آگهی :
علیرضا منصوری
02166570071
کارگر شمالی - خیابان نصرت -بعد از تقاطع ثابت-پلاک 72- واحد9

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .