صفحه اصلی| قوانین| درج آگهی| مقاله ها| تعرفه| درباره ما| تماس با ما
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
تبلیغات اینترنتی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل کاربری شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک برای ثبت آگهی ها استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده تو سط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل bitsell@hotmail.com مکاتبه نمایید .

اجاره خودرو شایان گشت تهران

اجاره خودرو شایان گشت تهران
تهران
17
۱۳۹۷/۲/۸
وسایل نقلیه - اتومبیل کارکرده
اجاره خودرو لوکس اجاره خودرو شیان گشت تهران اجاره خودرو پورشه اجاره خودرو بدون ضامن اجاره خودرو بدون راننده اجاره خودرو با راننده اجاره خودرو بدون نیاز به ضامن اجاره خودرو برتر تهران اجاره خودرو بیش از 3 روز اجاره خودرو خارجی اجاره خودرو داخلی اجاره خودرو در اصفهان اجاره خودرو پلاک گذر موقت اجاره خودرو اوکونومی اجاره خودرو شایان گشت با 3 شعبه فعال اجاره خودرو شایان گشت مرکز اجاره خودرو تفریحی تهران . استان تهران. منطقه یک . بلوار قیطریه. ابتدای کوچه نامی 02122240817
تماس با آگهی :
اجاره خودرو شایان گشت
02122240817
تهران . استان تهران. منطقه یک . بلوار قیطریه. ابتدای کوچه نامی

راهنمای درج آگهی

برای درج آگهی در سایت نیازی به ثبت نام اولیه نمی باشد . با ثبت اولین آگهی ، یک حساب کاربری به طور خودکار برای شما ایجاد شده و رمز عبور آن به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد .

مدیریت آگهی

برای مدیریت بهتر آگهی های خود سعی کنید از یک شماره موبایل مشترک به عنوان نام کاربری استفاده نمایید . همچنین برای ویرایش ، ارتقاء و یا حذف آگهی به حساب کاربری خود وارد و از امکانات پانل کاربری بهره مند شوید .

شکایات

در صورتی که نسبت به محتوای آگهی ، شخص یا شرکت آگهی دهنده و یا خدمات ارائه شده توسط سامانه اعتراض یا شکایتی دارید با آدرس ایمیل شکایات ، در بخش تماس با ما مکاتبه نمایید .